Нашого аспіранта Олега Дем’янчука відзначено за участь у STEAM-фестивалі “STEAM-HUMANS FOR PEACE»

Протягом кількох днів в Івано-Франківську проходив IV Всеукраїнський фестиваль освітніх інновацій «STEAM-HUMANS FOR PEACE». Участь у цьому фестивалі взяла і  кафедра біохімії та біотехнології.  Молоді науковці кафедри, аспірант Олег Дем’янчук та магістрант Владислав Березовський,  під керівництвом професора Володимира Лущака на відкритті фестивалю виступили з доповіддю, в якій представили основні наукові інтереси кафедри, поділилися деяким досвідом роботи в нашому закладі та розповіли про важливість біохімії та біотехнології для людства у XXI ст. Разом з викладачами кафедри Олег також провів STEM-заняття для учнів гуртка Центру освітніх інновацій на базі нашої кафедри, зокрема продемонстрував методи, які широко використовуються у дослідницьких лабораторіях. За високий рівень представлення STEAM-проєкту  Олега Дем’янчука відзначено грамотою від Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.