Екскурсія на кафедрі біохімії та біотехнології в межах проєкту “Технологія біодизайну”

7 лютого завідувачка кафедри біохімії та біотехнології професорка Марія Байляк та доценти Віктор Гусак і Дмитро Господарьов,
раді були провести екскурсію по кафедрі для всіх зацікавлених на прохання команди Промприладу, розповісти про минулі, сучасні
і майбутні роботи на кафедрі, перспективи розвитку біотехнології, доробок, досягнення, обладнання та персонал. Гостями кафедри
були приватні підприємці, науковці і відомі дизайнерки одягу, зокрема Любов Чернікова та Дарина Цапенко. Учасникам заходу було продемонстровано сучасне обладнання, термостатовані кімнати для плодових мушок, мікробіологічну лабораторію зі стерильним боксом для роботи з мікроорганізмами та культурами клітин, віварій та лабораторії для мікроклонального розмноження рослин та виготовлення гістологічних препаратів.