Вітаємо з новою публікацією у журналі Pathology – Research and Practice!

Вітаємо доцентів Олега Лущака та Дмитра Господарьова, а також викладача Ігора Юркевича та наукову співробітницю Ольгу Стрільбицьку із черговою публікацією в престижному журналі PathologyResearch and Practice. Стаття «Morphological prediction of lethal outcomes in the evaluation of lung tissue structural changes in patients on respiratory support with СOVID-19: Ukrainian experience» присвячена аналізу гістологічних, радіологічних ознак та супутніх захворювань у хворих, які померли від пневмоній, пов’язаних та не пов’язаних з COVID-19. В статті показано, які патології, гістологічні та радіологічні ознаки притаманні саме хворим з коронавірусною інфекцією, і які можуть бути факторами ризику для таких хворих.

Дослідження було проведено в співпраці з колегами із Івано-Франківської обласної лікарні, кафедр радіології та радіаційної медицини, та  анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, кафедри мікробіології, вірусології та імунології Тернопільського національного медичного університету, кафедри біохімії та фармакології Ужгородського національного університету та відділу клінічних випробувань Івано-Франківської міської лікарні. Дослідження було проведено в межах проєкту 2020.01/0157, фінансованого Національним фондом досліджень України.