Професор Марія Байляк взяла онлайн-участь у науково-практичному семінарі до дня жінок та дівчат у науці

9 лютого на базі Національного фармацевтичного університету в онлайн-форматі відбувся науково-практичний семінар до міжнародного дня жінок і дівчат у науці «УКРАЇНКИ, ЯКІ НАДИХАЮТЬ: ЖІНКИ-НАУКОВИЦІ СУЧАСНОСТІ». На запрошення проректорки НФУ з науково-педагогічної роботи Інни Владимирової у семінарі взяла участь завідувач нашої кафедри, проф. Марія Байляк. Професор Байляк виступила з доповіддю «Старіння та препарати проти старіння» з фокусом на останніх дослідженнях кафедри на мишах Також у роботі семінару взяли відомі українські науковиці – Наталія ВИНОГРАД, завідувачка кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з темою «Біобезпека – справа жіноча» та Надія БОЙКО, завідувачка кафедри медико-біологічних дисциплін Ужгородського національного університету з доповіддю «Мікробіом – наш супер орган (в аспекті впровадження 4П медицини)». Варто зауважити, що дослідження професорки Надії Бойко, які стосуються ролі мікробіому у метаболічних порушеннях та старіння та в плані впровадження превентивної персоніфікованої медицини, перегукуються з дослідженнями, які поточно проводяться на кафедрі біохімії біотехнології ПНУ.