![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/Слайд1-300x225.jpg)
Місяць: Грудень 2019
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/Слайд1-300x225.jpg)
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/IMG_20191211_144126-225x300.jpg)
Наукове стажування у Польщі
З 25 листопада по 22 грудня 2019 року старший лаборант кафедри Галина Шмігель взяла участь в науковому дослідженні впливу комерційного препарату на розвиток ожиріння у свиней після індукованого в них метаболічного синдрому. Дослідження відбулося на базі Інституту фізіології та харчування read more
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/DSC_0175-300x200.jpg)
НА КАФЕДРІ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ
На кафедрі відбувся захист магістерських робіт. Свої роботи представили 6 магістрантів. 1. Бутенко Наталія Володимирівна «Розробка моделі ожиріння на плодовій мушці». Науковий керівник – доц. Господарьов Д.В. 2. Гурза Вікторія Володимирівна «Фізіолого-біохімічні особливості плодової мушки на середовищах зі смальцем, фруктозою read more
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/78664717_10215765375115299_5852386673060478976_n-231x300.jpg)
Наші науковці стали співавторами “Encyclopedia of Biomedical Gerontology”
Наші співробітники стали співавторами “Encyclopedia of Biomedical Gerontology” Ось коментар одного з авторів, доцента Олега Лущака: “Вийшла надзвичайно фундаментальна праця з геронтології до якої і ми підготували аж ТРИ глави))) Encyclopedia of Biomedical Gerontology – це 1500+ сторінок про різні read more
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/79773396_3420419881331633_2436101494626320384_o-300x169.jpg)
Доцент Марія Байляк взяла участь у церемонії нагородження фіналісток 2-гої всеукраїнської премії Лореаль-ЮНЕСКО “Для жінок у науці”
12 грудня відбувалась церемонія нагородження фіналісток 2-гої всеукраїнської премії Лореаль-ЮНЕСКО “Для жінок у науці”. Загалом у конкурсі взяло участь біля 200 жінок-науковиць, серед яких авторитетне журі обрало 10 фіналісток. Дуже приємно, що серед цьогорічних фіналісток – доцентка кафедри хімії нашого read more
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/79393266_2216696065132261_4774660867461480448_o-300x200.jpg)
СТУДЕНТКА З НІМЕЧЧИНИ JOHANNA THIERY ЗАВЕРШИЛА СТАЖУВАННЯ НА НАШІЙ КАФЕДРІ
12 листопада відбулось засідання кафедри, на якому із заключним звітом виступила Johanna Thiery, студентка з університету м. Росток (Німеччина). Johanna проходила стажування на нашій кафедрі у рамках міжнародної програми обміну студентів IAESTE. Після завершення обговорення виконаної студенткою роботи вона отримала read more
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/IMG_20191211_102647-300x225.jpg)
Доцентка кафедри Марія Байляк захистила докторську дисертацію з біохімії
11 грудня 2019 року у спеціалізованій вченій раді Д 76.051.05 при Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича відбувся захист дисертації доцентки нашої кафедри Maria Bayliak на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук за спеціальністю 03.00.04 Тема роботи: “Підвищення адаптаційного потенціалу read more
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/78322680_901603943568488_33700911859630080_n-300x300.jpg)
На кафедрі відбулися попередні захисти кандидатських дисертацій Ольги Стрільбицької та Уляни Семанюк
6 грудня 2019 року відбулися попередні захисти кандидатських дисертацій Стрільбицької Ольги та Семанюк Уляни. Тема дисертаційного дослідження Ольги ‘‘Регуляція фізіолого-біохімічних процесів Drosophila melanogaster шляхом модуляції сигнальної системи TOR/IS/Myc у стовбурових клітинах кишківника’’. Науковий керівник роботи – проф., д.б.н. Володимир Лущак, read more
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/IMG_3508-300x225.jpg)
На кафедрі пройшла VII Осіння Школа юного біохіміка
Ось і завершилась наша VII школа юного біохіміка, яка цього річ проходила під назвою «Спростування міфів: від теорії до експерименту» Два насичені дні Школи і майже 50 учасників з різних шкіл Івано-Франківська та області, а також Закарпаття. Таку велику кількість read more