Прикарпатський університет покращив свої позиції у світовому рейтингу навчально-наукових інституцій The SCImago Institutions Rankings

The SCImago Institutions Rankings  – найбільший міжнародний рейтинг навчально-наукових інституцій світу, який базується на трьох різних індикаторах: дослідницька ефективність, інноваційність та соціальний вплив. Дослідницькою групою SCImago опубліковано черговий випуск рейтингу The SCImago Institutions Rankings 2022  (https://www.scimagoir.com/rankings.php?country=all) Цьогоріч у рейтингуванні взяло участь 8084 університети й інші наукові установи з усього світу, зокрема 58 навчальних та наукових установ України. Порівняно з минулим роком, Прикарпатський національний університет покращив свої позиції у світовому рейтингу – піднявшись на 659 місце з 746 місця серед 4364 університетів. Серед 39 університетів України, які потрапили до рейтингу,  Прикарпатський національний університет посідає 2 місце.

Варто зазначити, що якщо минулого року університет не рейтингувався за напрямом біологічних дисциплін, то цьогоріч університет представлений у галузі біологічних наук (11 місце серед освітніх та наукових установ України та 706 місце у світі), а також окремо у галузі біохімії, генетики та молекулярної біології – (9 місце в Україні та 886 місце у світі).