Вітаємо магістрів із успішним захистом

Сьогодні, на кафедрі біохімії та біотехнології, двоє наших талановитих студентів відзначились захистом своїх магістерських робіт, присвячених актуальним аспектам біохімії.

Студент Цюмпала Святослав представив свою теоретичну роботу “Роль метаболітів бактерій кишківника в функціонуванні кишково-мозкової осі”. Його дослідження зосереджене на вивченні взаємодії між метаболітами бактерій кишківника та нервовою системою, вказуючи на можливі перспективи для подальших експериментальних досліджень у цьому напрямку.

Світлана Кліщ поділилася результатами своєї роботи “Показники про-/антиоксидантного статусу в печінці мишей за споживання кафетерійної дієти та ферулової кислоти”. Її дослідження висвітлює вплив харчування та дії ферулової кислоти на оксидативний стрес та антиоксидантний захист в печінці мишей.

Кафедра дякує обом студентам за наполегливу роботу та вагомий внесок у науку. Бажаємо успіхів у подальших дослідженнях та розвитку наукової кар’єри!