Черговий візит наших науковців, які працюють в грантовій програмі PrePOD, до Сучавського університету (Румунія)

Впродовж 6-8 липня 2022 року відбувався черговий візит науковців Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, які працюють в грантовій програмі PrePOD (prepod.org.ua), до Сучавського університету імені Штефана чел Маре (Румунія). Під час робочого візиту наші науковці у складі Володимира Лущака, Галини Семчишин, Олександри Абрат, Тетяни Микитин та Яніни Іваницької зустрілися та обговорили результати проектної діяльності як з румунськими партнерами, так і з представниками від Технічного Секретаріату Сучавського Регіонального Бюро Транскордонного Співробітництва (BRST). На цих зустрічах науковці ділилися досвідом, проаналізували поточний стан справ та плани на майбутнє. Також представники секретаріату охоче організували колегам з України зустріч із співробітниками банку генетичних ресурсів рослин ( BRGV Suceava), які мають дотичний напрям роботи з кафедрою біохімії ПНУ по мікроклональному розмноженні рослин. Співробітники BRGV провели цікаву та пізнавальну екскурсію науковцям з Івано-Франківська та обговорили можливості наступної співпраці.