Аспіранти кафедри Біохімії та біотехнології взяли участь в конференції “Молодь і поступ в біології”

Аспіранти кафедри біохімії та біотехнології взяли участь у XX Міжнародній науковій конференції «Молодь і поступ біології», що проходила на базі Львівського національного університету імені Івана Франка протягом 18-19 квітня. Доповіді молодих науковців були представлені в двох секціях конференції. У секції «Фізіологія людини і тварин, біомедицина» нашу кафедру представили: Віталій Балацький, Віталій Деркачов і Влад Березовський, а в секції «Біохімія» – Олег Дем’янчук. Аспіранти представили свої дослідження про моделювання ПТСР у мишей й вплив кафетерійної дієти на організм, що виконуються на кафедрі. Всіх чотирьох науковців відзначили призовими місцями за найкращі доповіді. Перше місце в секції «Фізіологія людини і тварин, біомедицина»  зайняв Віталій Балацький, 2 місце розділили —  Влад Березовський та Віталій Деркачов, тоді як в секції «Біохімія» – Олег Дем’янчук зайняв 3 місце. Крім того, молоді науковці отримали захоплюючі враження від екскурсій в палеонтологічний і мінералогічний музеї, які провели організатори конференції. Вітаємо аспірантів з чудовими результатами, бажаємо наснаги для майбутніх досліджень і їх апробацій на конференціях!