Профорієнтаційна зустріч у ліцеї імені Івана Пулюя

29 березня 2023 року в Івано-Франківському ліцеї імені Івана Пулюя (https://www.facebook.com/profile.php?id=100053119099217) наші співробітники провели профорієнтаційні заходи для ліцеїстів третіх курсів. Асистент кафедри Ігор Юркевич розповів учням про підходи до навчання «від науки».  Учням представили наявне обладнання кафедри і можливості його застосування як в навчанні, так і в роботі за спеціальністю в природничій сфері. Обговорювали перспективи роботи науковця-дослідника в Україні та за кордоном, правила вступу до університету, академічну мобільність, різноманітні тренінги для учнів шкіл та ліцеїв на базі Кафедри біохімії та біотехнології, зокрема Осінню школу юного біохіміка. Провідний фахівець навчально-наукової лабораторії Кафедри біохімії та біотехнології Владислав Березовський організував та представив модельні організми (плодові мушки і миші), які використовуються в експериментальній біології. Даний захід спрямований допомогти та зрозуміти, що чекає на студентів та випускників кафедри в майбутньому житті і кар’єрі.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації заходу заступнику директора з навчально-виховної роботи Овчару Олександру Олеговичу.