Робочий візит до Сучавського університету Стефана чел Маре (Румунія) у рамках проєкту PrePOD

В межах виконання міжнародної ґрантової програми ” Персоналізовані підходи для попередження ожиріння та діабету” 13-15 грудня українська команда у складі Володимира Лущака, Галини Семчишин, Олександри Абрат, Тетяни Микитин та Івана Твердохліба відвідала університет Стефана чел Маре у місті Сучава (Румунія).
Під час робочого візиту науковці з України мали можливість зустрітися та обговорити результати проєктної діяльності як із румунськими партнерами, так і з представниами від Технічного Секретаріату Сучавського Регіонального Бюро Транскордонного Співробітництва. У ході зустрічі відбувся також науковий семінар з доповідями учасників від обох команд та ознайомлення із матеріальним оснащенням і основними принципами роботи лабораторій факультету біомедицини Сучавського університету.