На базі кафедри біохімії та біотехнології буде створено Центр колективного користування приладами “Центр дослідження старіння та порушень метаболізму”

Цього року в українських вишах створять ще 7 центрів колективного користування науковим обладнанням (ЦККНО), щоб розширити доступ українських вчених до сучасної наукової інфраструктури. Відповідний наказ підписала Міністр освіти і науки Ганна Новосад сьогодні, 19 листопада 2019 року.
Серед 7 нових центрів:
«Центр дослідження старіння та порушень метаболізму», засновник – ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» !!!

“«Ідея таких центрів у тому, щоб сконцентрувати в одному місці найкраще сучасне наукове обладнання за певним напрямом. І щоб потім доступ до цього обладнання мали не тільки працівники того закладу, на базі якого працює центр, а й взагалі науковці з різних університетів, наукових установ”