Вітаємо першокурсників-біохіміків у лавах наших студентів!

15 вересня відбулась посвята у першокурсники проходила  у офлайн форматі  – на факультетах з онлайн-демонстрацією заходу з актової зали центрального корпусу університету. З міркувань безпеки у актовій залі була присутня лише частина студентів всіх спеціальностей. Перед студентами з вітальними словами виступив ректор Ігор Цепенда та запрошені гості (мер міста Івано-Франківська Руслан Марцінків та керівництво області).  Студентам, які поступили із найвищими балами на обрані спеціальності, ректор особисто вручив залікові книжки. Після офіційної святкової програми студенти зустрілися з керівництвом факультетів, де отримали інформацію про організацію навчання.  На освітню програму “Біохімія, біотехнологія та методологія біологічних досліджень” цьогоріч вступило 14 абітурієнтів. Привітав наших першачків у лавах студентів завідувач кафедри Володимир Лущак та весь професорсько-викладацький склад.

Ми бажаємо нашим першокурсникам наполегливого та плідного навчання, стійкості до труднощів та цікавого студентського життя!