Відгуки наших студентів: Каріна Маліновська

Приємно отримувати добрі відгуки від наших студентів.🤗
Каріна Маліновська – студентка четвертого курсу, яка зараз стажується у в школі біонаук Бірмінгемського університету (Англія). Стажування Каріни розпочалося з підтягування англійської мови – протягом 1,5 місяці Каріна відвідувала академію англійської мови і 16 вересня завершила навчання
Ось її коментар:
«Я завершила курс англійської, здала всі іспити. Результат за еквівалентом IELTS – 7.5, що є рівнем C1. Хочу підмітити що ще з початку курсу багато людей включно з викладачами, професорами та управлінням університету оцінили мій рівень як дуже високий порівняно з більшістю іноземних студентів. Що для мене було дивно, бо я вважала його просто хорошим. І вважаю що це заслуга того, що в нас багато предметів було англійською. Нам дали чудовий старт ще на першому курсі, коли викладали Юрій Михайлович та Ігор Степанович, і ще нам пощастило цілих півтора навчальних роки працювати з Марком Орру, це був дуже цікавий та цінний досвід. Якщо коротко, стосовно англійської ви можете мною пишатися, постараюся не підвести і з рештою!)»
Викладачі, про яких згадувала Каріна:
Юрій Великорода, доцент кафедри англійської філології
Ігор Юркевич та Марко Орру – викладачі нашої кафедри біохімії та біотехнології.
Радіємо успіхам Каріни та бажаємо тримати планку!