НАША СТУДЕНТКА КАРІНА МАЛІНОВСЬКА ПРОХОДИТЬ СТАЖУВАННЯ У БІРМІНГЕМСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (АНГЛІЯ)

Війна в Україні, розпочата Росією, принесла як нові виклики, так і нові можливості.  Чимало закордонних університетів та наукових установ відкрили різноманітні програми підтримки українських науковців та студентів. Однією з таких можливих можливостей скористалася наша студентка-третьокурсниця ( тепер вже четвертого курсу) – Каріна Маліновська, яка подала заявку і успішно пройшла співбесіду щодо стажування в школі біонаук Бірмінгемського університету (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) відкрила широкі можливості для студентів. Нещодавно Каріна Маліновська розпочала наукове стажування в школі біонаук у науковій групі професорки Alicia Hidalgo.

Ось перші враження нашої студентки

«В будні дні я дуже багато вчуся, тому тільки вихідні більш-менш вільні. До 16 вересня я кожного дня (крім вихідних) з 9-13 ходитиму в академію англійської мови, після неї з цього тижня почала роботу в лабораторії. Тут я вчуся Gateway cloning методу та роботі з програмою seq builder pro, працюю в команді професорки Alicia Hidalgo в школі біонаук Бірмінгемського університету. Поки я тільки “вїжджаю” у весь процес роботи, багато розповісти тяжко. З дозвіллям тут дуже гарно, університет влаштовує поїздки в різні міста, минулої суботи ми були в Манчестері, і десь планується поїздка в Лондон. До речі, кумедний факт, там будівля біонаук трохи нагадує наш факультет і лабораторія в якій я працюю теж на 6 поверсі))”

Бажаємо Каріні плідного навчання, нових повідомлень  та цікавих фото