Прикарпатський університет лідер серед ЗВО Івано-Франківська та області

Прикарпатський національний університет є прикладом закладу вищої освіти, який заслужено вважається провідним серед своїх конкурентів в регіоні, а також є невід’ємною складовою наукового розвитку в цьому секторі. Відповідно до рейтингу “Освіта.ua”, університет зайняв лідерську позицію серед ЗВО Івано-Франківська та Івано- Франківської області, а також 7 місце серед найкращих закладів вищої освіти західного регіону України.
🔎Одними з ключових напрямків є підтримка наукової діяльності та інновацій серед університетської спільноти, створення лабораторії і центрів досліджень, участь у проєктах, співпраця з міжнародними партнерами.
🏆Наші досягнення не залишилися непоміченими. З року в рік, ми піднімаємося в рейтингах за показниками.
✅5 місце – SciMago Institutions Rankings 2023
✅7 місце – U-Multirank 2022
✅10 місце – рейтинг за показниками Scopus закладів освіти України 2023
✅10 місце – UniRank University Ranking 2023
✅14 місце – Webometrics Ranking of World Universities 2023
✅17 місце – ТОП-200 Україна 2022
✅23 місце – Консолідований рейтинг університетів 2022
Вдячні всій науковій спільноті, завдяки якій ми маємо змогу спостерігати досягнення в навчанні, науці та інноваціях, а також можливість змінювати підхід до освіти та наукової діяльності.