Відбувся захист курсових робіт

У вівторок, 6 червня 2023 року, відбувся захист курсових робіт студентів-біохіміків 3-го курсу освітньої програми «Біохімія, біотехнологія та методологія біологічних досліджень». Були продемонстровані дуже цікаві та важливі теми. Дослідження проводилися як in vitro, так і in vivo на мишах або рослинах. Захист тривав близько 4-х годин, протягом яких було розглянуто 8 робіт. Більшість з них були присвячені вивченню впливу висококалорійних дієт на організм мишей та способів коригування негативних станів, викликаних цими дієтами. Також студенти досліджували та удосконалювали методи мікроклонального розмноження рослин.

Викладачі й усі присутні відзначили чудові доповіді та презентації, добре володіння матеріалом роботи та високий рівень виконання експериментальної частини роботи. Усі студенти отримали відмінні та добрі оцінки.