На факультеті природничих наук відбулися тренувальні збори учасників IV етапу всеукраїнської олімпіади з біології

У понеділок, 25 березня, на факультеті природничих наук переможці ІІІ етапу всеукраїнської олімпіади з біології готувалися до наступного етапу. Практичні тренувальні збори провели доцентка кафедри біохімії та біотехнології Олександра Абрат та доцент кафедри біології та екології Андрій Заморока.

Учні 8-11 класів мали змогу опанувати чимало цікавих технік. Зокрема, на кафедрі біохімії та біотехнології учні готували та оцінювали фіксовані препарати мікроорганізмів, провели хроматографію амінокислот і пігментів, виконали якісні реакції на білки.

На кафедрі біології та екології родзинкою заходу стала лабораторна робота з тарганом мадагаскарським, де учні вправлялися в техніці препарування органів комах.

Декілька яскравих моментів на відео:

відеомоменти тренувальних зборів