Запрошуємо взяти участь у VI Осінній школі юного біохіміка!

Шановні учні 8-11 класів!

Запрошуємо Вас 27-28 жовтня 2018 р. взяти участь у Осінній школі юних біохіміків

«Дивовижний світ живого: від теорії до експерименту»

У нашій Школі Ви:

Послухаєте цікаві лекції про те, що вивчають сучасні біологи, а також поглибите свої знання про різноманітність клітин та біомолекул живого.

Навчитесь:  виготовляти препарати мікроорганізмів та клітин крові; виявляти живі та мертві клітини; розпізнавати за формою клітини крові; виявляти білки та вітаміни у продуктах харчування.

Заняття у Школі відбуватимуться 27-28 жовтня 2018 року за адресою:

корпус факультету природничих наук, 6-ий поверх, вул. Галицька, 201, м. Івано-Франківськ.

Кількість учасників – 30. (Відбір на основі даних анкети)

Заявки на участь у Школі у вигляді заповненої анкети просимо надсилати до 25 жовтня на електронну адресу autumn_school2018@ukr.net  або реєструватися у координатора школи Надії Михайлівни Мосійчук за телефоном 067-132-76-32.

Організаційний внесок – 100 грн з учасника.

Зразок анкети та детальніша програма Осінньої школи прикріплені нижче

Програма Осінньої Школи 2018

Анкета учасника